Dla osób indywidualnych

Jesteś w wieku od 4 do 104 lata? To zapraszamy, dołącz do naszej Grupy i ucz się języków:-)

Angielski, niemiecki….. w małych grupach lub jeżeli wolisz indywidualnie. Zawsze blisko Ciebie:-), najczęściej korzystamy z sal lekcyjnych w  położonych najbliżej Ciebie placówkach edukacyjnych (szkoły, przedszkola), ale możesz również uczyć się Online nie wychodząc z domu:-)

Godziny i dni nauki oraz poziom dopasujemy do Twoich wymagań.

W przypadku kursów dla dzieci zajęcia układamy tak, aby lekcje odbywały się zaraz po obowiązkowych zajęciach szkolnych czy przedszkolnych.

Możesz zapisać dziecko na korepetycje lub rozwijać jego językową wiedzę ponad wymagania szkolne lub sam doskonalić swoje umiejętności  porozumiewania się w języku obcym. Konwersacje czy gramatyka i słownictwo- to co właśnie potrzebujesz bo np. wyjeżdżasz lub płynnego porozumiewania się wymaga Twoja praca? A może po prostu chcesz rozumieć filmy, teksty czy obcojęzyczną literaturę…

Pomożemy Ci na pewno będziesz zadowolony. Wszystko w sympatycznej, bezstresowej atmosferze. Zawsze blisko Twojego miejsca zamieszkania lub nawet u Ciebie w domu- jeżeli będziesz sobie życzył. Jesteśmy mobilni- dojedziemy:-). Daj nam tylko znać.

Dla szkół i przedszkoli

Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki, które chcą zapewnić swoim uczniom łatwy dostęp do dodatkowych zajęć językowych.  Skontaktuj się z nami. Angielski, niemiecki, włoski , rosyjski, francuski itp. teraz na terenie szkoły, przedszkola. Zajęcia w dogodnych dla dzieci godzinach – staramy się organizować zajęcia po lekcjach obowiązkowych, rodzice nie będą musieli myśleć o dowożeniu swoich pociech na dodatkowe lekcje językowe, a szkoła , przedszkole zyska dodatkowe środki za wynajem sal. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi w m.in. w Dulowej, Trzebini, Krakowie, Zagórzu, Babicach, Jankowicach, Rozkochowie.