Naszą Grupę tworzą osoby, które z niesłabnącą pasją od 1997 roku organizują i prowadzą kursy, szkolenia i warsztaty doskonalące dla dzieci (również tych najmłodszych), młodzieży, dorosłych, seniorów oraz różnych grup zawodowych w tym szczególnie nauczycieli. Ich udziałem są liczne pomysły na nowe szkolenia, produkty edukacyjne, programy językowe.

Zmiany oczekiwań naszych klientów podczas tych wielu  lat przyczyniły się do naszych obecnych sukcesów oraz wzbogaciły nas o nowe doświadczenia i narodziły nowe pomysły, które obecnie z  korzyścią dla naszych wspaniałych klientów wdrażamy w życie.  Branża edukacyjna nie ma dla nas tajemnic.

Grupa Centrum to:

  • Mobilna Szkoła Języków Obcych
  • Języki Obce Online
  • Centrum Szkoleń LEGO Education
  • Centrum Doskonalenia Nauczycieli
  • Centrum Technik Szybkiego Czytania i Uczenia się

Prowadzimy też Biuro Tłumaczeń oraz zaopatrujemy placówki edukacyjne w pomoce dydaktyczne- nieodzowne narzędzia w pracy z uczniami.

Wszystkim  rodzicom naszych  kursantów w szkołach podstawowych i przedszkolach bardzo dziękujemy za ocenę w poprzednim roku  aż 91,3% ankietowanych oceniło nas bardzo dobrze i celująco ?! To dla nas bardzo motywuje, żeby nadal się doskonalić ?❗

O naszych szkoleniach i kursach napisali:

1) o warsztatach dla nauczycieli „WeDo 2.0” z Akademią LEGO Education, czyli programowanie dla najmłodszych:

  • Szkolenie super,prowadzący również. Najważniejszą zaletą szkolenia – według mnie było to, że miało ono formę warsztatową i każdy mógł „się pobawić” 🙂 . Nic gorszego, gdyby się okazało, że zestaw szkoleniowy np. jeden czy dwa, a reszta patrzy i nic … Ja jestem raczej osobą a-techniczną, raczej nie interesują mnie takie rzeczy, a tu proszę nawet ktoś taki został porwany do zabawy i zaciekawiony. Jak widać wszystko zależy od doboru właściwej osoby prowadzącej i metody pracy. Szczerze mówiąc chętnie pobawiłabym się jeszcze, a wykorzystanie tego na zajęciach z dziećmi to już szczyt marzeń – a może nie 🙂  Myślę, że dzieci szybciej załapią robotykę niż nauczyciele i to my będziemy mogli wiele nauczyć się od nich, co też dodatkowo dzieciaki zmotywuje i podbuduję. Role się odwrócą…

L. Ziajka , nauczyciel SP Dulowa

  • Bardziej moje wrażenia niż recenzja – szkolenie prowadzone przez trenera o wysokich kwalifikacjach, człowieka o wysokiej empatii, otwartego do uczestników, nie stawiającego barier, przede wszystkim praktyka, znającego realia szkoły i będącego na bieżąco ze sprawami oświaty. To co robił trener wynika z pasji i tą pasją potrafi zarażać (jakkolwiek to brzmi). Język, którym posługiwał się trener jest przystępny, zrozumiały i myślę, że gdyby na szkoleniu była osoba, która zna  tylko podstawy obsługi komputera dałaby radę. Pomoc udzielana uczestnikom była skuteczna i zaowocowała (w moim przypadku) chęcią uczestniczenia w następnym szkoleniu z tym trenerem. Atmosfera na szkoleniu sprzyjała pracy, warunki pracy dobre. Ramy czasowe zamknięte, czas minął mi tak, jakbym była 1 godzinę. Kontakt z organizatorem bez zarzutu.

Monika Wantuch, nauczyciel SP Morawica

2)  o warsztatach profilaktycznych dla rodziców „Córko, synu jesteś dla mnie najważniejszy”