Angielski – 

konwersacje z Native Speakerem

dla dzieci ze szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych

 

POZNAJESZ CZŁOWIEKA Z INNEJ KULTURY, CO WSPIERA  MOTYWACJĘ DO NAUKI ANGIELSKIEGO

 

Dużo łatwiej nauczyć się języka obcego jeśli na przykład zakochamy się w kimś z tego kraju, zafascynujemy ich kulturą i stylem życia. Tak zwana integracyjna motywacja do nauki języka angielskiego jest dużo skuteczniejsza od jedynie instrumentalnej motywacji, gdy zależy nam jedynie na zdaniu jakiegoś egzaminu.

Na lekcji z native speakerem zawsze możecie porozmawiać o tym „jak to jest u was, a jak u nas”, jak wygląda ich kultura i zwyczaje, co robią w wolnym czasie, jak myślą i rozumieją świat. To bardzo poszerza horyzonty poznawcze i otwiera umysł poza ramki, które wydawało się nam, że są „obowiązkowe”.

Dlatego lekcje z native speakerem mogą wzbudzić  głębszą motywację do nauki, przez co stanie się ona przyjemniejsza i przede wszystkim skuteczniejsza.

NA LEKCJI Z NATIVE SPEAKEREM OSWAJASZ LĘK PRZED ROZMAWIANIEM Z „OBCYM”

wielu ludzi „spina się”, gdy spotykają obcokrajowca, a szczególnie native speakera. To przecież nie jest żadne osiągnięcie, że ktoś potrafi dobrze mówić swoim własnym językiem! Absolutnie nie ma więc powodu, by czuć się „gorszym” czy – o zgrozo – głupszym. To nam należą się laury, ponieważ próbujemy uczyć się drugiego, czy czasami nawet trzeciego języka obcego!

Tak czy owak, jeśli mamy lekcje z native speakerem, na spokojnie możemy oswoić się z, jak by nie było, nową dla nas sytuacją komunikacyjną. Dzięki temu późniejsze rozmowy z innymi obcokrajowcami i native speakerami pójdą nam o wiele łatwiej.

NA LEKCJI Z NATIVE SPEAKEREM OSŁUCHUJESZ SIĘ Z INNYM AKCENTEM

Ucząc się danego języka ojczystego kształtujemy specyficzny aparat mowy, przez co ludzie z różnych krajów będą mówić po angielsku ze swoistym akcentem. 

Problem polega na tym, że jeśli uczymy się języka angielskiego wyłącznie od Polaków, może okazać się, że rozumiemy jedynie… Polaków mówiących po angielsku.

Z drugiej jednak strony fakt, że zaczniemy rozumieć native speakera z Bath, nie znaczy że zrozumiemy innego native speakera z Manchesteru, Texasu czy Sydney, a o innych obcokrajowcach (Węgrach, Francuzach itd.) nie wspominając.

Dlatego polecamy dużo słuchać i rozmawiać z różnymi ludźmi, korzystać z różnych źródeł, by jak najlepiej osłuchać się ze wszystkimi możliwymi akcentami.

NA LEKCJI Z NATIVE SPEAKEREM POZNAJESZ SLANG I POTOCZNE SFORMUŁOWANIA

Slang i potoczne sformułowania to zmora uczniów, którzy zaczynają już jako tako radzić sobie z językiem angielskim.

O ile lista idiomów jest długa, to da się jej wyuczyć. Natomiast slang i potoczne sformułowania żyją własnym życiem, cały czas ewoluują. Co gorsza, pewne określenia występują jedynie regionalnie, inne wyszły już z użytku. Jest jednak szansa, że native speaker będzie „czuł” dane sformułowania i wyjaśni cały kontekst z nim związany.

Nie zapominajmy jednak, że jeśli świetnie zaczniemy posługiwać się slangiem nasi rozmówcy mogą… przestać nas rozumieć!

Nauka języka obcego będzie systematyczna, przyjemna i efektywna. Wystarczy, że wypróbujesz nasz kurs online w wersji indywidualnej lub grupowej. Wszystko to za sprawą doświadczonych lektorów, którzy czuwają nad postępami uczestników zajęć online.

 • Lekcje językowe na żywo w komfortowych warunkach w domu, bez  straty czasu i środków na dojazdy.
 • Regularny kontakt z językiem bez wychodzenia z domu.
 • Zajęcia indywidualne lub w małych grupach 2-4 osobowych.
 • Komunikator zoom, z którego korzystamy bardzo dobrze spełnia rolę „sali lekcyjnej”.
 • Program dopasowany do wieku,  poziomu i potrzeb ucznia (korepetycje z zakresu szkoły lub materiał dodatkowy).
 • Termin i częstotliwość lekcji ustalamy indywidualnie.
 • Otrzymujesz indywidualny link do logowania.

 Korepetycje językowe online? Oczywiście! Pomożemy każdemu doskonalić umiejętności.

Dla kogo zajęcia online?

Zachęcamy do nauki na kursie online zarówno tych, którzy chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania znajomości języka jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim, niemieckim czy hiszpańskim oraz tych, którzy potrzebują wyjaśnień, ćwiczeń i pomocy w opanowaniu materiału z lekcji szkolnych.

Zajęcia przez Internet to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą wygodnie oraz w komfortowych warunkach uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Lekcje online dają gwarancję systematycznej, a co za tym idzie efektywnej nauki języka, niezależnie od mocno zmiennych ostatnio okoliczności edukacyjnych.

Zapraszamy na kursy konwersacyjne online i korepetycje dzieci, młodzież i dorosłych.

Masz do wyboru zajęcia:

 • grupowe – posiadasz pulę 64 lub 32 zajęć po 45 minut, gdzie spotykasz się z tym samym lektorem oraz małą grupą 2-5 osób o stałych porach 2 razy w tygodniu lub raz w tygodniu. Stała grupa i lektor gwarantują systematyczną oraz efektywną naukę. Kurs online sprawia, że szybko przełamiesz barierę językową, rozszerzysz słownictwo.
 • indywidualne – posiadasz pulę 64 lub  32 zajęć po 45 minut do wykorzystania w określonym przez Ciebie czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Materiał oraz tempo jego realizacji dostosowane jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dni, godziny i częstotliwość spotkań dopasujemy do Twoich możliwości czasowych.

Koszt kursu uzależniony jest od tego czy wybierasz zajęcia indywidualne, czy grupowe oraz częstotliwości kursu (według tabeli poniżej)

Na zajęciach online:

 • widzisz i słyszysz lektora, a także pozostałych słuchaczy w grupie,
 • zabierasz głos w konwersacjach oraz dyskusjach,
 • widzisz, co lektor udostępnia na tablicy,
 • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń,
  

 

Masz pytania?

Napisz: centrum.bok@gmail.com

lub zadzwoń: (+48) 728 224 441

 

Wybierz wersję kursu językowego i wypełnij zgłoszenie- odezwiemy się ze szczegółami

(angielski)

Częstotliwość zajęć

zajęcia 2 osoby

zajęcia 3-4 osoby

1 x w tygodniu

(pakiet 32 h)

157 zł/ rata

(opłata w 10 równych ratach)

ZGŁOSZENIE

(koszt 49 zł/lekcja)

128 zł/rata/osoba

(opłata w 10 równych ratach)

ZGŁOSZENIE

(koszt 40 zł/lekcja)

     

2 x w tygodniu

(pakiet 64 h)

299 zł/rata

(opłata w 10 równych ratach)

ZGŁOSZENIE

(koszt 46 zł/lekcja)

212 zł/rata/osoba

(opłata w 10 równych ratach)

ZGŁOSZENIE

(koszt 33 zł/lekcja)

Możesz też wykupić  indywidualne godziny lekcji w cenie 82 zł (zgłoszenie)