Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że zauważasz u Twojego dziecka czy nastolatka, potrzebę wsparcia w nauce języka obcego.

I to jest super!

Ważne, by zadziałać jak najszybciej – zanim zaległości się nawarstwią i spowodują blokadę w używaniu języka obcego. 

Korepetycje z angielskiego czy korepetycje z niemieckiego mają zapobiec sytuacji, gdzie nieprzyswojony materiał powoduje powstanie zaległości i już nie tak łatwo samemu nadrobić.

Korepetycje 1:1 są najbardziej pomocne zwłaszcza wtedy, gdy trudności już się spiętrzyły i dziecko nie lubi się uczyć języka obcego, jest zniechęcone i zblokowane.

Wyślij niezobowiązujące zgłoszenie – skontaktujemy się, by opowiedzieć jak to działa w praktyce:

Korepetycje z angielskiego online to bardzo wygodna forma nauki.

Oszczędzamy mnóstwo czasu na wyjścia z domu, dojazdy i powroty. Nauka angielskiego trwa dokładnie tyle, ile trwają zajęcia. Resztę czasu można dowolnie spożytkować. 

Dzięki temu zajęcia mogą odbywać się tak często, jak tego potrzeba, nie obciążając planu dnia ani ucznia, ani rodziców.

angielski online

Korepetycje z angielskiego czy niemieckiego to też solidne przygotowanie do egzaminów – ósmoklasisty czy matury. 

Z nami możesz też uczyć się małych grupach 2, 3 lub 4 – osobowych. A jeśli sam utworzysz taką grupkę – otrzymasz dodatkowy rabat 5% na cały kurs.

Wyślij zgłoszenie, które do niczego Cię nie zobowiązuje, ale pozwoli nam lepiej dopasować kurs, do Twoich aktualnych potrzeb.

Korepetycje online bardzo nam pomogły w tym roku szkolnym. Przestałam się martwić, jak syn poradzi sobie z angielskim na egzaminie. Zdecydowanie polecam!
Aleksandra W.
Olkusz
Korepetycje z angielskiego w wersji online bardzo się u nas sprawdziły. Przy trojgu dzieciach nie dałabym rady wozić na zajęcia, których i tak już jest sporo. Magda polubiła te zajęcia, tak że na pewno wrócimy po wakacjach.
Marta S.
Trzebinia