Nabór trwa

W zależności od Twoich potrzeb, czy potrzeb Twojego dziecka możesz wybrać kurs języka ogólnego, biznesowego, korepetycje, konwersacje czy przygotowanie do egzaminu.

Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w małych komfortowych grupach.

Doświadczona kadra lektorów, dynamiczna, przyjazna i bezstresowa atmosfera zajęć, dostosowanie programu, materiałów i tempa nauki do  dotychczasowych umiejętności językowych pozwoli szybko przełamać barierę i zdobyć oczekiwane umiejętności.

Elastyczny cennik też nie jest bez znaczenia 🙂

Różne języki

Zapraszamy na kursy : angielskiego, niemieckiego  francuskiego itd.

Różne miejsca lekcji

Jesteśmy Mobilną Szkołą Językową. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom łatwy dostęp do dodatkowych zajęć językowych.  Skontaktuj się z nami. Angielski, niemiecki itp. teraz na terenie szkoły, przedszkola, do którego uczęszcza dziecko. Zajęcia w dogodnych dla dzieci godzinach – staramy się organizować zajęcia po lekcjach obowiązkowych, rodzice nie będą musieli myśleć o dowożeniu swoich pociech na dodatkowe lekcje językowe.

Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi w dużych i małych miejscowościach, jesteśmy mobilni, więc dojedziemy też do Was:-)

 

Uczymy Online oraz m.in. na terenie Mysłowic, Sosnowca, Chrzanowa,Katowic, Krakowa, Dulowej, Trzebini, Zagórza, Babic, Jankowic, Rozkochowa – jesteśmy mobilni, więc dojedziemy również do Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu