Zajęcia indywidualne i grupowe

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać kurs języka ogólnego biznesowego lub przygotowujący do egzaminu. U nas możesz uczyć się indywidualnie lub w małych, komfortowych grupach gdzie lektor poświęci Ci dużo czasu, a Ty zrobisz szybkie postępy!

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu i biorąc pod uwagę to, że na pewno zależy Ci na dynamicznej atmosferze zajęć, wymianie opinii, kontakcie z innymi, własnym rozwoju i przełamaniu bariery językowej, polecamy Ci szczególnie kursy grupowe.

Zakres tematyczny dostosowany do potrzeb i poziomu Twojego zaawansowania

Dopasujemy tempo nauki, program i materiały do Twoich potrzeb i dotychczasowych umiejętności. W przyjaznej atmosferze i bez zbędnego stresu zdobędziesz nową wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień. Właśnie teraz na wyciągnięcie ręki masz motywujące zajęcia, na których szczególnie pogłębimy Twoje umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Tak jak dla Ciebie, również dla nas, najważniejsza jest komunikacja w języku obcym, a nie bierna znajomość reguł gramatycznych, czy wypełnianie dziesiątek ćwiczeń. Przekonamy Cię, że będziesz płynnie używać języka obcego na wakacjach, podczas spotkań ze znajomymi lub w biznesie, rozumieć obcojęzyczne filmy, czy czytać publikacje. Kładziemy nacisk na przełamanie bariery językowej.

Doświadczona kadra lektorów

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem z nauczaniu dlatego, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby kurs, w którym bierzesz udział był najwyższej jakości.

Różne języki

Zapraszamy na kursy w zakresie: niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego. W nowym semestrze szczególnie gorąco polecamy zajęcia grupowe z języka angielskiego. Stworzyliśmy bogaty wachlarz poziomów i profili grup tego języka  (angielski ogólny, biznesowy, przygotowujący do egzaminów państwowych  KET, PET, FCE, CAE, CPE czy nowej matury). Z myślą o młodych mamach powstały grupy językowe dedykowane właśni im. Podczas gdy mama korzysta z lekcji angielskiego, dziecko w sali obok bawi się pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki.