Szkoła Języków Obcych

Dla osób indywidualnych

Jesteś w wieku od 4 do 104 lata? To zapraszamy, dołącz do naszej Grupy i ucz się języków:-)

Angielski, niemiecki, szwedzki, włoski, rosyjski….. w małych grupach lub jeżeli wolisz indywidualnie. Zawsze blisko Ciebie:-), możesz również uczyć się Online.

Godziny i dni nauki oraz poziom dopasujemy do Twoich wymagań.

Możesz zapisać dziecko na korepetycje lub rozwijać jego językową wiedzę ponad wymagania szkolne lub sam doskonalić swoje umiejętności  porozumiewania się w języku obcym. Konwersacje czy gramatyka i słownictwo- to co właśnie potrzebujesz bo np. wyjeżdżasz lub płynnego porozumiewania się wymaga Twoja praca? A może po prostu chcesz rozumieć filmy, teksty czy obcojęzyczną literaturę…

Pomożemy Ci na pewno będziesz zadowolony. Wszystko w sympatycznej, bezstresowej atmosferze. Zawsze blisko Twojego miejsca zamieszkania lub nawet u Ciebie w domu- jeżeli będziesz sobie życzył. Jesteśmy mobilni- dojedziemy:-). Daj nam tylko znać.

Dla szkół i przedszkoli

Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki, które chcą zapewnić swoim uczniom łatwy dostęp do dodatkowych zajęć językowych.  Skontaktuj się z nami. Angielski, niemiecki, włoski , rosyjski, francuski itp. teraz na terenie szkoły, przedszkola. Zajęcia w dogodnych dla dzieci godzinach – staramy się organizować zajęcia po lekcjach obowiązkowych, rodzice nie będą musieli myśleć o dowożeniu swoich pociech na dodatkowe lekcje językowe, a szkoła , przedszkole zyska dodatkowe środki za wynajem sal. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi w m.in. w Dulowej, Trzebini, Krakowie, Zagórzu, Babicach, Jankowicach, Rozkochowie.